Ciklus radionica

„U prirodi nalazim sve što mi treba“

Tijekom mjeseca rujna u organizaciji Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek održat će se ciklus radionica „U prirodi nalazim sve što mi treba“.

Radionice se održavaju u prostoru Američkog kutka Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek od 17:00 do 19:30 sati. Pohađanje radionica je besplatno.

Raspored radionica

11. rujna “Zašto reciklirati papir” (prezentacija procesa recikliranja papira) – voditeljica radionice: Melita Nađ;

14. rujna “Homeopatija za početnike” (kako homeopatijom pomoći sebi i svojoj obitelji) – voditeljica radionice: Maja Kurtović;

22. rujna “Što bi nosila Matilda Hengl : secesijska ornamentika na modnim detaljima” (izrada secesijskih cvjetnih ukrasa za šešire) – voditelji radionice Melita Nađ i Dražen Jerabek.

Više informacija može se dobiti na broj telefona:

• Studijska čitaonica GISKO 031/211-233