Ciklus radionica “Bajkom kroz Rusiju”

Odjel za rad s djecom i mladima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek organizira za djecu školske dobi ljetni program pod nazivom “Ljetujmo s knjigama“. Tijekom kolovoza, u suradnji s Udruženjem Baranjsko-ruskoga prijateljstva iz Belog Manastira, održat će se ciklus kreativnih ruskih radionica pod nazivom “Bajkom kroz Rusiju”. Radionice će se održavati srijedom: 01., 08. i 22. kolovoza 2018. godine, pod vodstvom Ana Marije Papež, profesorice ruskoga jezika. Projekt je nastao u želji da se djeci tijekom ljetnih praznika ponude kulturno-odgojni sadržaji kojima će biti u mogućnosti ispuniti svoje slobodno vrijeme, a kroz bajke, pjesmu, ples, dječje igre i kreativne aktivnosti upoznavati rusku kulturu i običaje Rusije.

Ljeto u knjižnici provedi i s knjigom oko svijeta leti!

• Kada? Prema ljetnome rasporedu radnoga vremena GISKO-a
  • Prijepodnevni radni tjedan: 11.00-12.30 sati
  • Poslijepodnevni radni tjedan: 17.30-19.00 sati
  • Gdje? Igraonica i igroteka Odjela za rad s djecom i mladima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek, Europske avenije 24.