Edukativne igraonice za djecu “Baš je ‘cool’ biti izviđač”

Odjel za rad s djecom i mladima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek u suradnji s Izviđačkim klubom Javor, u  četvrtak i petak,  23. i 24. kolovoza 2018. godine s početkom u 11.00 sati organizira edukativne igraonice za djecu pod nazivom “Baš je ‘cool’ biti izviđač”. Igraonice su dijelom programa Ljeto u knjižnici a održat će se u dvorištu Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek, Europske avenije 24.

Ovim se putem pozivaju djeca starija od 6 godina da se pridruže i sudjeluju u igrama koje je pripremila voditeljica Blaženka Hap. Spajanjem edukativnih vještina i kulturnih sadržaja  promiče se izviđačka organizacija, čime će sudionici postati bogatiji i ispunjeni pozitivnim ljudskim vrijednostima.