Odjel za rad s djecom i mladima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek u utorak, 17. travnja 2018. godine s početkom u  10:00 sati organizira edukativnu radionicu o otkrićima Fausta Vrančića pod nazivom “Leteći čovjek”.

Radionica se organizira povodom XVI. FESTIVALA ZNANOSTI s temom OTKRIĆA, koji se održava u periodu od 16. do 21. travnja 2018. godine, a provodit će je djelatnici  i volonteri Odjela za rad s djecom i mladima u prostoru igraonice Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek (Europska avenija 24).

Festival znanosti je manifestacija kojoj je cilj približiti znanost javnosti, tijekom koje  se popularnim predavanjima, radionicama, tribinama, izložbama i drugim događanjima daju doprinos popularizaciji znanosti i motiviranju mladih ljudi na istraživanje i stjecanje novih znanja.

Dodatne informacije možete dobiti na broj telefona: