Izložba radova članova Udruge “Likar”

Tijekom mjeseca prosinca u Ogranku Donji grad Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek, možete pogledati Izložbu radova članova udruge “Likar” gospođâ Slavice Marko, Jelene Turkalj i Olge Sabolek Tegzeš.

Slavica Marko slikanjem se pod stručnim vodstvom bavi od 2010. godine kao članica društva “Waldinger”. Od 2015. pridružuje se udruzi “Likar”, gdje nastavlja slikati. Sudjelovala je u nekoliko skupnih izložbi.

Olga Sabolek Tegzeš slikanjem se bavi od 2010. godine, školujući se u školi “Waldinger”. Od 2015. godine članica je udruge “Likar” te je sudjelovala u više skupnih uzložbi.

Jelena Turkalj ozbiljnije se bavi slikanjem od 2010. godine, kada kreće u školu slikanja “Waldinger”. Također se 2015. godine priključuje udruzi “Likar”, gdje i dalje slika.

Dodatne informacije o izložbi mogu se dobiti na brojeve telefona: