Na ljubičastom planetu Ante Gardaša

Otvorenje izložbe

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek poziva vas u srijedu, 19. listopada 2016. godine na otvorenje izložbe pod nazivom „Na ljubičastom planetu Ante Gardaša’. Izložba je organizirana povodom Mjeseca hrvatske knjige 2016. Svečano otvorenje bit će upriličeno u 11.00 sati u izložbenom holu Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek svečano obilježava Mjesec hrvatske knjige 2016., najsvečaniju manifestaciju na prostoru Republike Hrvatske kojom se promovira knjiga, knjižarstvo i knjižničarstvo, izložbom “Na ljubičastom planetu Ante Gardaša’ te nizom različitih programa i sadržaja, namijenjenih djeci, mladima i odraslima, korisnicima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek te ostalim građanima našega grada.