Predavanje “Uvod u tradicionalnu akupunkturu”

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek u četvrtak, 21. lipnja 2018. godine s početkom u 17.30 sati organizira predavanje pod nazivom “Uvod u tradicionalnu akupunkturu”. Predavanje će u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek održati akupunkturologinja iz Londona Violeta Mišić Losacco.

Violeta je svjetski priznata tradicionalna kineska akupunkturologinja i stručnjakinja u wellness i holističkome zdravstvenom turizmu s više od 20 godina profesionalnoga iskustva. Radila je u nekima od najboljih svjetskih spa i wellness hotela, medicinskim klinikama i joga-centrima. Violeta je član British Acupuncture Councila u Londunu i prva tradicionalna kineska akupunkturologinja koju je prepoznalo Hrvatsko društvo za akupunkturu pri Hrvatskome liječničkom zboru. Tijekom predavanja, moći će se saznati koje bolesti liječi akupunktura te kako znanost objašnjava ovaj, 5.000 godina star medicinski sustav iz Kine.