Uvodno predavanje o rekonektivnome iscjeljivanju

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek u četvrtak, 24.svibnja 2018. godine s početkom u 17.30 sati organizira Uvodno predavanje o rekonektivnome iscjeljivanju. Predavanje će održati Svemir Kovač, mentor rekonektivnoga iscjeljivanja i rekonekcije u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Rekonektivno iscjeljivanje visoko je evolutivna forma energetske interakcije koja pozitivno utječe na naše zdravlje, balans i kvalitetu života. Pomaže nam da osvijestimo bezgraničnu slobodu svojega postojanja i utječe na buđenje svjesnosti o tome da smo sami kreatori svoje realnosti. Uči nas da smo sposobni sami se iscijeliti i imati pozitivan učinak na druge oko sebe. Frekvencije rekonektivnoga iscjeljivanja pomažu nam da ostvarimo optimalni balans na svim razinama: fizičkoj, mentalnoj, emotivnoj i spiritualnoj. Frekvencije rekonekcije danas su priznate od znanosti kao novi sveuključujući spektar energije, svjetlosti i informacije. Te vibrirajuće frekvencije utječu na sve naše energetske sustave i u sebi uključuju benefite svih do sad poznatih energetskih tehnika. Može im se pristupiti bez kompliciranih procedura i rituala. Ovo je uvodno predavanje koje će dati osnovne informacije o rekonektivnome iscjeljivanju, a obuhvatit će i praktični rad, pri kojemu će se moći osjetiti povezanost s frekvencijama.

Više informacija može se dobiti na broj telefona: