Ciklus predavanja “Astronomske večeri”

American Corner Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek i Studentska udruga mladih astronoma Tardis organiziraju ciklus predavanja pod nazivom Astronomske večeri. Treće predavanje u ciklusu pod nazivom Suvremena astronomija održat će se u srijedu, 28. veljače 2018. godine s početkom u 18.00 sati u prostoru American Cornera Osijek Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Astronomske večeri zamišljene su kao dugotrajna suradnja Tardisa i ACOS-a GISKO, održavat će jednom mjesečno, a namijenjene su učenicima viših razreda osnovne škole, srednjoškolcima i svim zainteresiranim građanima koji žele na jednostavan način naučiti više o svemiru, Sunčevu sustavu i astronomiji općenito. Na predavanju “Suvremena astronomija” posjetitelji će biti upoznati sa razvojem astronomije od 19. stoljeća sve do najnovijih saznanja.

Dodatne informacije možete dobiti na broj telefona: