Hrvatski Telekom (HT) i Institut za razvoj i inovativnost mladih (IRIM),
uz podršku Ministarstva znanosti i obrazovanja (MZO), organiziraju edukaciju i podjelu donirane opreme iz projekta Generacija NOW.

dav

Edukacija će se održati u petak, 18. listopada 2019. godine u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek u vremenu od 09.00 do 13.00 sati.
Namijenjena je osnovnim i srednjim školama, knjižnicama, udrugama i drugim edukacijskim ustanovama koje rade s djecom i mladima, a uključene su u projekt: “Generacija NOW”.  Cilj projekta je povezivati postojeća i nova znanja u području tehnologije pri izradi kreativnih IoT projekata, razvijati kreativnost, inovativnost i razumijevanje modernih tehnologija, stvoriti priliku da učenici realiziraju projekt od koncepta do gotovog modela, te uče jedni od drugih i tako stječu samopouzdanje.

Služba za informatičku potporu