Povodom Mjeseca hrvatske knjige 2019., u organizaciji Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek i Izdavačke kuće HENA COM, u utorak, 15. listopada 2019. godine s početkom u 18.00 sati održat će se književna večer pod nazivom “Potraga za košer ljubavlju” uz predstavljanje knjige “Košer”, autora Davora Špišića. Uz autora, na književnoj večeri sudjeluju: Dario Topić, moderator, prof.dr.sc. Helena Sablić Tomić, književna kritičarka, Marina Vujčić, urednica i Anita Schmidt, glumica. Predstavljanje će biti održano u prostoru Studijske čitaonice Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Davor Špišić, dramatičar je, scenarist i prozaik, rođen 1961. u Osijeku. Za svoje drame dosad je već četiri puta dobio Nagradu Marin Držić, kao i brojne festivalske kazališne nagrade. Drame su mu izvođene u svim hrvatskim kazalištima i u inozemstvu, na radiju i televiziji, a objavljene su u knjigama Predigre, Raj bez fajrunta i Berlin, Charlie.