Knjižnica na Kreativnoj riznici 2017

“Dječja književnost kao drugi poziv” tema je nove izložbe u Knjižnici, ali i Okruglog stola koji će biti održan u petak, 28. travnja, u 11:15 sati na Ekonomskom fakultetu u Osijeku (Dvorana 3)

RASPORED PREDAVANJA

One su statističarke, matematičarke, profesorice, knjižničarke, a ujedno i književnice. Dubravka Pađen Farkaš,  Antoaneta Klobučar, Jasna Horvat i Ivana Barković Bojanić uz svoj profesionalni život bave se i pisanjem knjiga za djecu.

Upravo njihova djela možete vidjeti i doživjeti u prostorima Knjižnice, a na Okruglom stolu razmatrat će se alkemija književne riječi autorica knjiga za djecu kojima to nije osnovno zanimanje. Jesu li riječi kao vrhunsko umijeće pretočene u knjige za djecu upravo vječito traženi eliksir…

Veselimo se Vašem dolasku!