Cijenjeni korisnici,

Gradska i sveučilišna knjižnica knjižnice Osijek obavještava javnost da će od četvrtka, 19. ožujka 2020. godine biti zatvorena za sve korisnike. Obavijest prenosimo u cijelosti:

S obzirom na situaciju izazvanu širenjem zaraze virusom COVID-19 (koronavirus), molimo Vas da neprekidno pratite objave na mrežnoj stranici Knjižnice: https://www.gskos.unios.hr/ te Facebook stranici: Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek putem kojih ćemo vas obavještavati o otvorenosti Knjižnice, radnom vremenu i mogućim promjenama.

Molimo korisnike da se pridržavaju uputa koje za sve građane objavljuju nadležna  tijela.

ZA POSUĐENU GRAĐU ZA KOJU JE ISTEKAO ROK POSUDBE NAKON 16.3.2020. GODINE, ZAKASNINA SE NEĆE NAPLAĆIVATI! (Za vrijeme provođenja mjera zaštite od korona virusa (COVID 19))

ZAKASNINA DO 16.3. 2020. OSTAJE

Informacije je moguće dobiti telefonom 031/211-233 ili 031/211-218 u vremenu od 08.00 do 14.00 sati ili putem elektronske pošte: gisko@gskos.hr.

Također, odgađaju se svi planirani programi.

Hvala na razumijevanju!

Ravnateljica GISKO