ODGOĐENO! (Književna tribina “Ljepota stvaralaštva Bosanskog Posavlja kroz riječi i stihove”)

ODGOĐENO!

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek poziva vas na šesnaestu književnu tribinu naziva “Ljepota stvaralaštva Bosanskog Posavlja kroz riječi i stihove” koja će se održati u petak, 17. ožujka 2017. s početkom u 18.00 sati u American Corneru Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek. Na tribini će se predstaviti dvije knjige: “Sati od pijeska” autorice Marije Mišić te “Oko nas” autora Ivana-Branimira Papratovića.
Projekt pod nazivom “Ljepota stvaralaštva Bosanskog Posavlja kroz riječi i stihove” za cilj ima predstaviti brojne zavičajne autore i njihove knjige te im tako pružiti priliku pojavljivanja i djelovanja na književnoj sceni.