Otvorenje Izložbe ilustracija i stripova i proglašenje najčitatelja 2016. za djecu

Odjel za rad s djecom i mladima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek obilježava Andersenov rođendan i Međunarodni dan dječje knjige otvaranjem Izložbe ilustracija i stripova autora Igora Bojana Vilagoša.
Istom prigodom bit će proglašen Najčitatelj za djecu u 2016. godini, Odjela za rad s djecom i mladima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek. Svečanost otvorenja izložbe održat će se u petak, 31. ožujka 2017. godine u s početkom u 12.00 sati u svečanoj auli Gradske i sveučilišne knjižnice.
Nakon otvorenja izložbe, uslijedit će proglašenje najčitatelja u prostoru American cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek, poslije koje će se održati radionica stripa za djecu i mlade s Igorom Bojanom Vilagošem, priznatim  hrvatskim ilustratorom i crtačem stripa.