Predavanje “Ono u što vjerujemo, postaje naša istina”

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek u četvrtak, 01. ožujka 2018. godine s početkom u 18.00 sati organizira predavanje pod nazivom “Ono u što vjerujemo, postaje naša istina. Predavanje će održati licencirana HYL trenerica Lidija Banai u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Kada nam jedna misao prođe kroz glavu, ona nema veliki utjecaj na naš život. No, ukoliko nastavimo misliti istu misao, nakon nekoga vremena ona postaje našim uvjerenjem. Naše je uvjerenje naša istina. Neka su pozitivna, podržavajuća i dobro nam služe cijeli život, a neka ne. Važno je osvijestiti ograničavajuća uvjerenja i donijeti odluku te ih mijenjati. Ako možemo mijenjati misao, možemo mijenjati i uvjerenja.

Ako želimo život prepun radosti, moramo imati radosne misli. Ako želimo imati poslovne uspjehe, moramo ambiciozno razmišljati. Ako želimo život prepun ljubavi, moramo maštati o ljubavi. Sve što mislimo i izgovorimo određuje naš žvot.Louise Hay