Predstavljanje knjige Kazua Ishigura “Pokopani div”

U organizaciji nakladničke kuće Mitopeja i Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek, u četvrtak, 03. svibnja 2018. godine s početkom u 18.00 sati održat će se predstavljanje knjige Kazua Ishigura pod nazivom “Pokopani div”. Predstavljanje će biti upriličeno u prostoru Studijske čitaonice Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Roman “Pokopani div”, najnovije je djelo aktualnoga dobitnika Nobelove nagrade za književnost Kazua Ishigura, engleskoga pisca japanskog podrijetla, rođenoga 1954. godine. Istančana je to pripovijest o povijesnome i osobnom zaboravu, o istrajnosti ljubavi i krajnjim kušnjama srca, o dvojbama oko vrijednosti kojima je čovjek posvetio cijeli život i sjeti zbog nemogućnosti dosezanja žuđenoga ishoda; temama kojima se Ishiguro bavi kroz cjelokupan svoj opus.

Dodatne informacije mogu se dobiti na brojeve telefona: