Predstavljanje knjige “Parkinsonova bolest – priručnik za bolesnike”

U organizaciji Udruge Buđenje i Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek, u četvrtak, 11. travnja 2019. godine s početkom u 18.00 sati održat će se predstavljanje knjige doc. dr.sc. Svetlane Tomić pod nazivom “Parkinsonova bolest – priručnik za bolesnike”. Predstavljanju će nazočiti članovi Udruge Buđenje i djelatnici KBC Osijek, a bit će upriličeno u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Knjiga “Parkinsonova bolest – priručnik za bolesnike” bavi se temom Parkinsonove bolesti i njenih komplikacija te na čitatelju razumljiv način govori o dilemama s kojima se susreću bolesnici oboljeli od Parkinsonove bolesti, kao i načinima kako se nositi s bolešću. Također se bavi svim aspektima života bolesnika oboljelih od Parkinsonove bolesti i daje praktične savjete kako poboljšati kvalitetu života bolesnika.

Preporuča se samim bolesnicima, kao i članovima obitelji i prijateljima bolesnika. Knjiga će biti predstavljena povodom Svjetskog dana Parkinsonove bolesti, a prethodit će joj predavanje učenika Medicinske škole Osijek o poznatim osobama oboljelim od Parkinsonove bolesti.

Dodatne informacije mogu se dobiti na brojeve telefona: