Predstavljanje knjige “Ulica Mirabel Bel”

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek organizira predstavljanje knjige “Ulica Mirabel Bel” autorice Larise Mravunac. Predstavljanje će se održati u petak, 2. ožujka 2018. godine s početkom u 17.30 sati u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Zbirka pjesama “Ulica Mirabel Bel” objavljena je krajem 2017. godine izdanju u Mind Abilityja d.o.o.

“Vrijeme je da stihovi opet pronađu put do ljudi, da više ne bježimo od njih zbog ideje da su nešto neshvatljivo, bolno i teško. Ulica Mirabel Bel želi jednom zauvijek raskrinkati pogrešna uvjerenja o poeziji i vratiti joj zasluženo dostojanstvo i moć. Onu koja transformira iz dubine duše svakoga tko je čita, stvarajući u njemu osjećaj lakoće i ispunjenosti, ljubavi i prepuštanja…” – o knjizi je napisala urednica Ivančica Tarade.

Larisa Mravunac rođena je Osječanka koja živi u Zagrebu. Do sada je kao autorica ili kao prevoditeljica sudjelovala u stvaranju stotinjak knjiga za djecu i mlade. Ulica Mirabel Bel njezina je prva zbirka pjesama “za odrasle”, ona od koje bježi cijeloga života, ali od koje ipak nije uspjela umaknuti.