Predstavljanje zbirke poezije Saše Gerbera “Misli jednog čarobnjaka”

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek u petak, 16. veljače 2018. godine s početkom u 18.30 sati organizira predstavljanje prve samostalne zbirke poezije osječkoga mađioničara Saše Gerbera pod nazivom “Misli jednog čarobnjaka”. Predstavljanje će se održati u prostoru American cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

O zbirci će govoriti: književnik Vladimir Bakarić – urednik zbirke, profesorica Vanja Miškić Srb – lektorica, profesorica likovne kulture i magistra slikarstva  Olga Špikić – Ilustratorica te sâm autor. U programu sudjeluju: glumac Miroslav Čabraja (interpretacija stihova), Goran Bošković (Fluentes) – glazbeni dio

Saša Gerber rođen je 3. studenoga 1989. godine u Osijeku. Pohađao je Osnovnu školu Tina Ujevića te srednju Medicinsku školu u Osijeku. Trenutno živi i radi u Osijeku kao mađioničar, TV voditelj i medicinski tehničar. Međunarodno je nagrađivani mađioničar. Svoju ljubav prema pisanju i stvaranju čarolije s pomoću slova otkrio je po završetku srednje škole. Od tada piše pjesme, priče.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na broju telefona: