Prezentacija programa “Au Pair in America”

American Corner Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek i agencija Sunčana Vura, organiziraju prezentaciju programa “Au Pair in America” koja će se održati u utorak, 05. Prosinca 2017. godine u 17.00 sati u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Pozivamo sve djevojke između 18 i 29 godina koje žele proputovati cijele Sjedinjene Američke Države i šire, usavršiti engleski i upoznati mlade iz cijeloga svijeta te uz to imati osiguran smještaj, avionsku kartu i tečaj na koledžu te biti za sve to plaćeni. Neka nam se pridruže i upoznaju službene predstavnike Au Pair programa i Au Pair djevojke koje su živjele u Americi.

Au pair djevojka u sklopu programa živi s jednom stranom obitelji u kojoj je prihvaćena kao njihov ravnopravni član te pomaže obitelji oko čuvanja djece, a zauzvrat dobiva tjedni džeparac, smještaj i hranu.

Agencija Sunčana Vura u sklopu je prezentacije organizirala i nagradnu igru tijekom koje će  troje najsretnijih nagraditi prigodnim poklonima.

Dodatne informacije možete dobiti na broj telefona: