Projekcije filmova “American Film Club”

American Corner Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek i Fulbright stipendistica u Osijeku Rebecca Dearlove  organiziraju Filmski klub pod nazivom American Film Club with Rebecca Dearlove: A Look At American Films: The Classics & The Risktakers. Projekcije filmova održavat će se svake srijede, a prva u srijedu, 29. studenoga 2017. godine u 16.30 sati u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

American Film Club vodit će Rebbeca Dearlove, Fullbright English Teaching Assistant, koja je diplomirala povijest umjetnosti i muzejske studije u New Yorku te pedagoški smjer umjetnosti u Austinu.

American Film Club obuhvatit će razdoblja i žanrove američkoga filma. Svake srijede održat će se projekcija jednoga filma i rasprava o istome te će voditeljica pružiti preporuke za slične filmove iz iste kategorije koji bi sudionicima bili zanimljivi za pogledati.

Prijaviti se možete svakim danom na broj telefona 031/211-233 ili na e-mail adresu: amcorneros@gmail.com.

Dodatne informacije možete dobiti na broj telefona: