Radionice filozofije za mlade “Filozopolis”

U suradnji s Udrugom Mala filozofija iz Zadra, Udruga Breza, u petak, 2. veljače i subotu 3. veljače 2018. godine u prostorima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek organizira radionice filozofije za mlade pod nazivom “Filozopolis”. Radionice će se održavati u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Riječ je o radionicama koje na kreativan način i kroz mladima bliske teme upoznaju ih s  filozofijom i kritičkim mišljenjem. Teme su radionica: Napravi svoju državu, Rock glazba i tolerancija, Filozofska šetnja, Promovirajmo ljudska prava. Sve su radionice besplatne i namijenjene mladima i svima koji se tako osjećaju!

Prijave na radionice otvorene su do 29. siječnja 2018 godine, putem e-pošte: udruga.breza@gmail.com ili putem facebook stranice Udruge Breza.

PROGRAM RADIONICA