Susret s džez pjevačicom Lelom Kaplowitz “Jazz with US”

Povodom obilježavanja mjeseca džeza, American Corner Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek u petak, 20. travnja 2018. godine s početkom u 13.15 sati organizira susret s džez vokalisticom Lelom Kaplowitz pod nazivom “Jazz with US. Susret će se održati u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice OsijekOsijek.

Tijekom susreta polaznici će saznati informacije o svijetu džeza, vokalnoj i instrumentalnoj improvizaciji, o pložaju slobodnih umjetnika te o samoj pjevačici i njezinoj ljubavi prema džez glazbi.

Lela Kaplowitz cijenjena je hrvatska džez vokalistica sa svjetskim glazbenim iskustvom. Nastupala je u Madison Square Gardenu, Birdlandu, i Blue Noteu u New Yorku, na mnogim prestižnim džez festivalima te s vrhunskim džez glazbenicima diljem svijeta.