GISKO tjedan Harryja Pottera

Gradska i sveučilišna knjižnice Osijek organizira treću godinu za redom manifestaciju pod nazivom “GISKO tjedan Harryja Pottera“. Ova manifestacija održat će se u tjednu od 27. kolovoza do 01. rujna 2018. godine, a namijenjena je svim čarobnjacima i bezjacima u dobi od 9 do 99 godina.

Tjedan Harryja Pottera namijenjen je svim zainteresiranim korisnicima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek –  kako djeci i mladima, tako i odraslim korisnicima. Tijekom projekta održat će se različite kreativne, likovne i čitateljske radionice te brojna društvena događanja.

U sklopu manifestacije Knjižnica organizira izložbu knjiga i umjetnina teme Harryja Pottera, igraonice poput Metloboja, Tromagijskog turnira te Potrage za horkruksima, društvenih igara te Harry Potter pub kviz koji će se održati u sklopu projekta Zemlja bez granica – Osijek 24 sata Udruge Breza u caffe baru Peppermint.

Prijave na radionice bit će moguće osobno ili telefonski u radnom vremenu Knjižnice na Posudbenom odjelu za odrasle od 20. kolovoza 2018. godine.

Dodatne informacije možete dobiti na broj telefona:

• Posudbeni odjel za odrasle GISKO 031/211-233