Američki kutak u Zagrebu i Institut za razvoj obrazovanja iz Zagreba, u suradnji s Američkim veleposlanstvom u Zagrebu, pozivaju učenike i studente na informativno predavanje o mogućnostima studiranja u SAD-u koje će se održati u ponedjeljak, 11. rujna 2017. godine od 13.00 do 14.00 sati u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Ovom prilikom obrazovna savjetnica EducationUSA mreže iz Instituta za razvoj obrazovanja održat će predavanje Vodič za upis na američka sveučilišta: 5 koraka do studija u SAD-u. Predavanje će uključivati praktične smjernice za odabir studijskoga programa, pronalazak financijske potpore za studij, prijavu na američka sveučilišta, dobivanje vize i odlazak na studij u SAD-u.

Dodatne informacije možete dobiti na broj telefona: