Informativno predavanje “Studiraj u Danskoj i Velikoj Britaniji”

BHV Education i Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek u ponedjeljak, 21. siječnja 2019. godine u vremenu od 17.00 do 19.00 sati, organiziraju informativno predavanje  pod nazivom Studiraj u Danskoj i Velikoj Britaniji. Predavanje koje govori o mogućnostima studiranja u Danskoj i Velikoj Britaniji, namijenjeno učenicima i studentima održat će se u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Tijekom prezentacije polaznicima će biti predstavljena mogućnost obrazovanja u Velikoj Britaniji i Danskoj. Predstavnik britanskoga sveučilišta Canterbury Christ Church University rado će odgovoriti na sva pitanja vezana uz studij i samo sveučilište. BHV Education jedina je i najstarija hrvatska organizacija koja se bavi savjetovanjem i upućivanjem mladih na razne obrazovne programe u inozemstvo.

Dodatne informacije možete dobiti na broj telefona: