Izložba fotografija Print Studija “U oku promatrača”

Mala galerija GISKO

Tijekom mjeseca studenog, u Ogranku Donji grad Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek može se  pogledati izložba fotografija Print Studija pod nazivom “U oku promatrača”, a koja se održava u sklopu projekta Mala galerija GISKO.

Autori su izložbe Frane Jelavić i Ivan Jovanović. Ovo je njihova prva izložba u Gradskoj i sveučilišnoj knjižnici Osijek. Veliki su zaljubljenici u fotografiju te su svojim istančanim okom uspjeli uhvatiti najposebnije kutke našega prelijepog grada Osijeka. Vlasnici su Print Studija, studija za profesionalno tiskanje. Pokrivaju sve, od poslovnih posjetnica i banera, do otiska velikog formata i luksuznih otisaka. Specijalizirani su za digitalni tisak plakata, posjetnica, brošura, memoranduma, banera, tekstila, šalica i drugih proizvoda. Njihova najsuvremenija oprema osigurava fleksibilnost i praktičnost izrade te vrhunsku kvalitetu.

Dodatne informacije o izložbi mogu se dobiti na broj telefona: