Književna večer s Brankicom Damjanović

U organizaciji Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek, u utorak, 22. svibnja 2018. godine s početkom u 17.30 sati održat će se književna večer sa spisateljicom Brankicom Damjanović. Književna će večer biti upriličena u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Brankica Damjanović, književnica iz Beograda, po prvi put gostuje u Osijeku. Prošloga je ljeta imala vrlo posjećena predstavljanja svojih djela u Zagrebu, Rijeci i Splitu. Autorica je više od dva desetljeća radila kao televizijska novinarka i urednica vijesti, a posljednjih nekoliko godina bavi se isključivo pisanjem. Četiri, od ukupno osam njezinih objavljenih djela steklo je u regiji široku čitateljsku publiku. Riječ je o zbirkama kratkih priča: “Dobro je”, “Ne bih ovo mogla bez tebe”, “Rukopis moga brata” i “Rekla mi je volim te”, kojima će se predstaviti i Osječanima.

Dodatne informacije mogu se dobiti na brojeve telefona: