Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture Republike Hrvatske, u ponedjeljak, 2. rujna 2019. godine u vremenu od 09.00 do 11.00 sati organizira treću radionicu pod nazivom “3D printanje i kultura digitalnoga stvaralaštva”.
Radionica će se održati u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Radionica je osmišljena kao spoj uvodnog interaktivnog predavanja o tehnologijama 3D printanja i crtanja te radnog dijela na kojem će se polaznici upoznati sa 3D olovkama i 3D printerom te materijalima za 3D ispis.
Osmišljena je kao nastavak na radionice koje se održavaju od 2016. godine, a namijenjena je učenicima Osnovnih škola.
Radionicu će održati: Katica Rakovac, voditeljica Službe za informatičku potporu GISKO
Služba za informatičku potporu