Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek, u četvrtak, 26. rujna 2019. godine s početkom u 18.00 sati organizira predavanje pod nazivom “Bolovi u kralježnici i kako ih se riješiti”. Predavanje će održati Silvija Josipović Beronjamag. oec., osnivačica Organicos, centra za prirodno zdravlje, terapeutkinja za kralježnicu, atlasologinja, energetska i trenerica osobnog rasta (Holistic coach) u prostoru Austrijske čitaonice Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Upoznajte se s tretmanima akupresure kralježnice inovativnom metodom kombinacije znanja dvaju kineskih majstora: energetske medicine i TuiNa masaže. Na ovom ćete predavanju saznati o kralježnici i sebi više no što vam to može reći vaš liječnik, ali i načine kako da svoje, do sada nerješive probleme s leđima, spoznate u dubinu te ih prevenirate i uklonite.

Posudbeni odjel za odrasle GISKO