American Corner Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek, u srijedu, 25. rujna 2019. godine s početkom u 13.00 sati organizira predavanje “5 koraka do studija u SAD-u”. Predavanje će održati Ana Uglešić, koordinatorica obrazovnog savjetovanja iz Instituta za razvoj obrazovanja (IRO) u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

IRO je sastavni dio mreže EducationUSA i pruža točne, sveobuhvatne i aktualne informacije o mogućnostima studiranja u SAD-u uz potporu U.S. State Department-a i Veleposlanstva SAD-a u Hrvatskoj. Predavanje je namijenjeno svim srednjoškolcima i studentima koje zanima kako upisati fakultet i studirati u Sjedinjenim Američkim Državama,  kako pretražiti sveučilišta, programe i stipendije, a zainteresirani će moći saznati sve što ih zanima o koracima koje je potrebno poduzeti da bi se upisali studij u SAD-u.

American Corner GISKO