Predavanje “Nova era kvantne medicine – biofotonsko polje”

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek u suradnji s Organicos centrom za prirodno zdravlje, u srijedu, 18. rujna 2019. godine s početkom u 18.00 sati organizira predavanje pod nazivom “Nova era kvantne medicine – biofotonsko polje”. Predavanje će održati doktor tradicionalne kineske medicine, doktor opće medicine i homeopat dr. Enver Beriša koji je ujedno i  počasni član Hrvatske homeopatske akademije te autor knjiga o homeopatiji, ima preko 20 godina iskustva u liječenju i dijagnosticiranju raznih stanja. Predavanje će se održati u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Dr. Enver Beriša za dijagnostiku koristi  METAVITAL OBERON® sustav koji najsuvremenijom tehnologijom u biofotonskom polju obavlja dijagnostiku te dubinski skenira sve organske sustave u tijelu. Frekvencijskom terapijom podiže imunološki sustav i poboljšava rad pojedinih organa te otežava i onemogućava život bakterijama, gljivicama, virusima i parazitima u nama. Oberon, kao najrazvijeniji uređaj, ima mogućnost mjerenja gotovo 9 milijardi točaka u tijelu, što govori o njegovoj mogućnosti da ulazi puno dublje i detaljnije u mjerena tkiva. Riječ je o dijagnostici koja nadmašuje sve dijagnostike komplementarne medicine do sada.