Povodom Mjeseca hrvatske knjige 2018., Odjel za rad s djecom i mladima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek, u četvrtak, 25. listopada 2018. godine s početkom u 10.00 sati organizira susret s osječkom autoricom Đurđicom Stuhlreiter prilikom čega će predstaviti novu zbirku priča za djecu “Pričam ti priču”. Predstavljanje će biti upriličeno u prostoru Igraonice i igroteke Odjela za rad s djecom i mladima Gradsje i sveučilišne knjižnice Osijek.

Ovaj je susret dio ciklusa književnih susreta za djecu i mlade u prostoru Knjižnice pod nazivom Zavičajna pričaonica u GISKO-u, koja ima za cilj poticanje čitanja i razvijanje ljubavi prema knjizi te stvaranje navike dolaženja u knjižnicu. Upoznavanje zavičajnih spisatelja kroz predstavljanje njihova književnog rada senzibilizira djecu i mlade za očuvanje kulturne baštine grada i zavičaja.