Odjel za rad s djecom i mladima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek, u okviru ljetnog programa: “Putovanje u priče”, organizira kratki tečaj španjolskog jezika za djecu i mlade pod nazivom “Naučimo španjolski uz stripove”, koji će se održati u razdoblju od utorka, 9. do subote, 13. srpnja 2019. godine, u prostoru ACOS-a Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Voditelj je tečaja profesor Željko Pirić koji živi i radi u Španjolskoj i sa svojim će sinovima, izvornim govornicima španjolskog jezika, uz strip i autore španjolskog govornog područja, ljubiteljima ovog jezika na zanimljiv i duhovit način približiti njegove osnove.

Budući da je broj mjesta ograničen, molimo sve zainteresirane da se prijave na Odjelu za rad s djecom i mladima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.