Tečaj engleskog jezika namijenjen osobama s napunjenih 65 godina provodi se putem projekta Širenje mreže socijalnih usluga za život u zajednici financiranog iz sredstava Europskog socijalnog fonda te je iz tog razloga za polaznike/ce u potpunosti besplatan.

Cilj tečaja je osposobiti polaznike/ce za komunikaciju na engleskom jeziku sukladno odabranom stupnju znanja te omogućiti kvalitetno provođenje slobodnog vremena. Poznavanje ovog svjetskog jezika jedna je od vještina potrebnih kako bi se živjelo u korak s vremenom, što će polaznici/ce savladati radom u malim grupama, u interaktivnom okruženju, s naglašenim individualnim pristupom i poštujući sve epidemiološke mjere zaštite.

Molimo sve zainteresirane da se prijave najkasnije do 03. rujna 2021. budući je broj mjesta ograničen.

Više o tečaju i načinu prijave na www.zenska-udruga-izvor.hr ili na 031 290 433 radnim danom od 10 do 14 sati.

Pozivamo sve zainteresirane da se prijave najkasnije do 03. rujna 2021. jer je broj mjesta ograničen. Planirani početak provedbe je 15. rujna, a tečaj će se provoditi jednom tjednu u trajanju od 2 školska sata u suradnji s Gradskom i sveučilišnom knjižnicom u Osijeku koja ustupa prostor.

POZIV

Više informacija može se dobiti na: