American Corner Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek nastavlja s provedbom programa She: Women’s Empowerment. Ovogodišnja je tema promjena karijere, a kroz tri dana tijekom mjeseca lipnja razgovarat ćemo sa šest osječanki koje su odlučile promijeniti svoj životni poziv – Tihana Tomljanović (Happiness by Tihana), Stela Baričević Husnjak (Artelli Events), Tatjana Trtanj (Go2Baranja), Marina Hunjadi (MaHoo), Ivana Crnoja (Udruga Pobjede) i Alenka Medak (Škola za obuku pasa Prias).

Susreti će se održavati u prostoru American Cornera Osijek, a pratiti se mogu i putem Facebook stranice American Corner Osijek prema sljedećem rasporedu:

• u ponedjeljak, 19. lipnja u 18.00 sati sudjelovat će Tihana Tomljanović i Stela Baričević Husnjak
  • u utorak, 20. lipnja u 18.00 sati sudjelovat će Tatjana Trtanj i Marina Hunjadi
  • u srijedu, 21. lipnja u 18.00 sati sudjelovat će Ivana Crnoja i Alenka Medak.

U prvom dijelu susreta, sudionice će predstaviti sebe, svoj životni i karijerni put, a tijekom drugog dijela odgovarat će na pitanja zainteresiranih. Program se održava pod pokroviteljstvom Američkoga veleposlanstva, a cilj nam je približiti sugrađanima priče o uspješnim ženama i osvještavanje o njihovom životnom putu i radu te potaknuti i ohrabriti one koji razmišljaju o promjeni karijere ili pokretanju vlastitog posla.

Više informacija može se dobiti na broj telefona: