U srijedu 31. svibnja Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek obilježava Svjetski dan sporta sljedećim radionicama:

Vježbajmo zajedno

U suradnji s Kineziološkim fakultetom Osijek s početkom u 10.00 sati, održat će se radionica: Vježbajmo zajedno, koju će voditi Klara Findrik, magistra kineziologije. Radionica ima za cilj potaknuti djecu na tjelesnu aktivnost i promovirati zdravi stil života, a djeca će se kroz različite igre i aktivnosti upoznati važnost tjelesne aktivnosti.

Pričamo plesom

Istoga dana, s početkom u 17.30 sati Darija Rupčić Kelam, docentica na Odsjeku za filozofiju na Filozofskog fakulteta održat će radionicu: Pričamo plesom, na kojoj će polaznicima dočarati jedan od oblika terapije pokretom i plesom.

Radionice su prilagođene polaznicima nižih razreda osnovne škole, a održavat će se na Odjelu za rad s djecom i mladima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Prijave i dodatne informacije: