S obzirom na sve veću popularnost kvizova u mrežnom okruženju, Gradska i sveučilišna
knjižnica Osijek organizira GISKO književne kvizove, koji se održavaju svaki posljednji petak u mjesecu. Kvizovi se sastoje od 20 pitanja s 3 ponuđena odgovora od kojih je jedan točan, a pitanja sastavljaju knjižničari. Svaki mjesec očekuju Vas nove, uzbudljive teme, žanrovi i književni kviz motivi!

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek novu sezonu kvizova nastavlja u petak, 30. srpnja
2021. godine s početkom u 20.00 sati, kada se održava kviz “18+”; putem mrežne platformeMyQuiz. Kviz će biti aktivan na poveznici https://myQuiz.org/i/751448. Rezultati svakog kviza do kraja će se godine zbrajati, a osoba s najboljim ukupnim rezultatom osvojit će godišnju individualnu članarinu u Gradskoj i sveučilišnoj knjižnici Osijek.

Ako vam vrijeme i mjesto radnje, glavni likovi i pisci nisu nepoznanice, pridružite nam se
putem poveznice na Facebook ili mrežnoj stranici Knjižnice. Ukoliko propustite riješiti kviz u
20.00 sati, svaki ćemo kviz ponoviti te mu možete pristupiti i u 21.00 sat.

Više informacija može se dobiti na broj telefona:

• Posudbeni odjel za odrasle GISKO 031/211-233