Tijekom mjeseca ožujka u Ogranku Donji grad Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek može se pogledati izložba fotografija autorice Magdalene Šimatić pod nazivom “Uhvati trenutak za vječnost”. Izložba se održava u sklopu projekta Mala galerija GISKO.

Magdalena Šimatić, rođena 1997. godine u Osijeku, gdje završava srednjoškolsko i fakultetsko obrazovanje. Po zanimanju je odgojiteljica, zaposlena u dječjem vrtiću. Voli druženja s prijateljima, prirodu, more, skijanje. Fotografijom se bavi četiri godine. Slike su nastale fotoaparatom, a najbolje fotografije nastaju upravo u prirodi i na putovanjima. Ljubav prema fotografiji razvila se zbog želje da zadrži lijepe trenutke. Nakon sto završi neko putovanje, izlet ili samo šetnja prirodom, ljepote pretočena na fotografiju ostaju vječna uspomena.

Dodatne informacije o izložbi mogu se dobiti na broj telefona: