Tijekom mjeseca listopada u Ogranku Donji grad Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek može se pogledati izložba slikarskih radova autorice Tihane Bogdanović pod nazivom Sve moje iznutra“, a koja se održava u sklopu projekta Mala galerija GISKO.

Tihana Bogdanović rođena je 15. srpnja 1980. u Vinkovcima. Maturirala je u I. Gimnaziji Osijek, a zvanje profesorice hrvatskog jezika i književnosti stječe na Filozofskom fakultetu u Osijeku. Verificirana je oblikovateljica kreativnih likovnih radionica za djecu i odrasle. Od 2010. godine uzima umjetničko ime Artibo House. Za svoj slikarski izričaj, odabire kombiniranu slikarsku tehniku u uspješnoj igri različitih medija, tekstura i oblika. Živi i djeluje u Osijeku.

Dodatne informacije o izložbi mogu se dobiti na broj telefona: