Izložba slikarskih radova “Volim Slavoniju”

Mala galerija GISKO

Tijekom mjeseca travnja, u Ogranku Industrijska četvrt Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek može se pogledati izložba slikarskih radova osječkih likovnih umjetnica Slavice Marko, Radmile Tutić, Marice Čičin i Olge Sabolek-Tegzeš Volim Slavoniju”, a koja se održava u sklopu projekta Mala galerija GISKO.

Autorice su se školovale u školi Waldinger i članice su DLU Likar Osijek. Kroz druženja, međusobne kritike i savjete postale su homogena skupina zaljubljenica u umjetnost. Motivi koji ih inspiriraju različiti su – pejzaži, mrtva priroda, gradski motivi… Slikaju tehnikom akrila ulja na platnu. Gošća njihove izložbe mlada je slikarica Ena Tutić koja slika akrilnim bojama. Izložbu je moguće pogledati u radno vrijeme Knjižnice, na adresi Vinkovačka 66 d uz poštivanje svih epidemioloških mjera.

Dodatne informacije o izložbi mogu se dobiti na broj telefona: