Izdavač Taylor & Francis je za hrvatsku znanstvenu i akademsku zajednicu omogućio probni pristup na cjelokupnu zbirku e-knjiga. Zbirka sadrži više od 120.000 e-knjiga uključuju monografije, referentnu literaturu i udžbenike koji obuhvaćaju sva znanstvena područja. Dostupne su za online čitanje, a sadržajno pokrivaju sva područja znanosti. Knjige ili poglavlja koje su u otvorenom pristupu moguće je i preuzeti u pdf formatu.
Taylor & Francis eBooks dostupne u GISKO-u, svim sastavnicama Sveučilišta u Osijeku, te udaljeno preko proxy servera na navigacijskoj traci Portala e-izvori. Pristup se ostvaruje putem elektroničkog AAI@EduHr identiteta koji imaju zaposlenici, nastavnici i studenti svake ustanove iz sustava Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Više informacija može se dobiti na broj telefona:
Studijska čitaonica GISKO