Povodom Mjeseca hrvatske knjige 2022. u suradnji Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek u ponedjeljak 7. studenog 2022. godine u 18.00 sati u American Corneru Osijek doc. dr. sc. Vedrana Živković Zebec održat će predavanje Josip Cvenić za djecu i mlade u kojem će biti prikazan autorov žanrovski i tematski raznolik opus za djecu i mlade te rezultati studentskih projektnih aktivnosti vezanih uz stvaralaštvo Josipa Cvenića izrađenih na kolegiju Suvremeni mediji u nastavi književnosti.

Doc. dr. sc. Vedrana Živković Zebec dugogodišnja je suradnica Odjela za rad s djecom i mladima Gradske i sveučilišne knjižnice u Osijeku i redovito uključuje studente u aktivnosti u organizaciji Knjižnice. Predavanju se mogu pridružiti svi zainteresirani, a svoje prisustvovanje potrebno je prijaviti na broj telefona 211 472 (Odjel za rad s djecom i mladima).

Više informacija može se dobiti: