Predstavljanje knjige “moje ime je duška”

Duška Mušić hrabra je žena, a ovo je knjiga o rasutim biserima. Knjiga “moje ime je duška” dijelom je autobiografska U ovom je djelu autorica intimno intimna bez granica i ograda. Na svoj prepoznatljiv i satiričan način ogoljava se do kosti, do posljednjeg bisera. Autorica vjeruje da će svatko tko pročita osjetiti ono nešto… Nasmijati se ili zaplakati?

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek organizira predstavljanje knjige pod nazivom “moje ime je duška” autorice Duške Mušić. Predstavljanje će se održati u ponedjeljak, 10. veljače 2020. godine s početkom u 18.00 sati u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Duška Mušić rođena je u Metkoviću i od rođenja živi u Pločama. Objavila je tri knjige pod naslovom “Valunzi”, “mamac za Lignju” i “moje ime je duška”.

Posudbeni odjel za odrasle GISKO