Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek organizira predstavljanje knjige pod nazivom “Pusti i dopusti” autorice Saše Jakšić. Predstavljanje će se održati u četvrtak, 23. veljače 2023. godine s početkom u 18.00 sati u prostoru Studijske čitaonice Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Saša Jakšić rođena je u Osijeku. Objavila je do sada tri knjige pod naslovom “Napokon zajedno”, “Menage a trois“, i “Pusti i dopusti”, a dvije su kratke priče tiskane u zbirkama više autora “Čarolija Božića” i “Ljubav ne pozanje granice”. “Pusti i dopusti” ljubavni je roman – priča o dvoje potpuno različitih mladih ljudi, oboje duboko razočaranih u ljubav, koji igrom slučaja postaju prvo cimeri, a onda prijatelji. S vremenom su se među njima razvili duboki osjećaji i strastvena privlačnost koja ih oboje zbunjuje.