Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek organizira predstavljanje knjige pod nazivom “Tražio je ženu za druženje” autora Marka Tominca. Predstavljanje će se održati u srijedu, 9. studenog 2022. godine s početkom u 18.00 sati u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Marko Tominac rodom je iz Vinkovaca. Prva knjiga mu je objavljena 2009. godine, a ovo mu je šesta. “Tražio je ženu za druženje” jest roman i treći dio trilogije o svjedočanstvu stvarnoga života u Slavoniji od 1990. do 2022. godine. Ništa neobično, ali će se mnogi obiteljski i radni ljudi prepoznati u nekim situacijama koje se događaju u nizu pojedinačnih priča koje se na kraju isprepleću u sretan završetak.