American Corner Osijek i Odjel za rad s djecom i mladima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek u četvrtak, 23. prosinca 2021. godine s početkom u 17.30 sati organiziraju vrijeme za priču na engleskom jeziku pod nazivom Kako je Grinch ukrao Božić. Pričaonica će se održati u prostoru igraonice Odjela za rad s djecom i mladima, a u sklopu adventskog programa Knjižnice.

Na ovoj zimskoj pričaonici svim zainteresiranim korisnicima Knjižnice pružit ćemo priliku da kroz priču Kako je Grinch ukrao Božić, koju će Ajla Dizdarević, Fulbright ETA, čitati u originalu na engleskom jeziku, upoznaju gradić Whoville i njegove, neke manje, a neke više, popularne stanovnike.

Zbog ograničenog broja sudionika za svaku radionicu potrebno je prijaviti sudjelovanje na broj telefona Odjela za rad s djecom i mladima: 211 472.