Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek najavljuje da zbog uređenja i obnove prostora, Ogranak Industrijska četvrt Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek, na lokaciji Vinkovačka 66d, neće raditi za korisnike od ponedjeljka, 27. prosinca do petka, 31. prosinca 2021. godine.

Za vrijeme trajanja radova, svu zaduženu građu korisnici će moći vratiti na Posudbenom odjelu za odrasle Gornji Grad i ograncima Knjižnice Donji grad, Jug II, Novi grad i Retfala, a željenu građu posuđivati na svim posudbenim odjelima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek. Ogranak Industrijska četvrt Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek ponovno će početi s redovnim radom u ponedjeljak, 3. siječnja 2022. godine.

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek unaprijed zahvaljuje svojim korisnicima i najširoj javnosti na razumijevanju!

Dodatne informacije možete dobiti na broj telefona:

Ravnateljica GISKO-a

Dubravka Pađen Farkaš, viša knjižničarka