Od druge polovine mjeseca studenog, u Ogranku Industrijska četvrt Gradske i sveučilišne knjižnice bit će postavljena izložba ručnih radova pod nazivom “Vrijedne ruke”.

Izložba “Vrijedne ruke” djelo je dviju prijateljica koje svoje radove izrađuju kao hobi. S obzirom na vrijeme koje nas sada više usmjerava na boravak u kući, svi koji ovo pogledaju, mogu dobiti poticaj pronaći neku kreativnu notu ili ideju u sebi te se početi baviti nekim kreativnim poslom. Sanda Pinter Štimac ekonomistica i autorica je radova na staklu, a Stefani Mandurić grafička je urednica, dizajnerica i autorica spavalica za knjige i scrunch ukrasa za kosu.

Izložbu će biti moguće pogledati u radno vrijeme Knjižnice, uz pridržavanje svih epidemioloških mjera zbog COVID-19 pandemije uz ograničenje broja prisutnih.

Dodatne informacije o izložbi mogu se dobiti na broj telefona: